Peračník do školy pre deti LÍŠKA
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Peračník do školy LÍŠKA

Peračník do školy pre deti a školákov LÍŠKA

Ekologický peračník pre malé deti na farbičky alebo školopovinné deti na ceruzky a perá do školy. Aj peračník a pomôcky pre deti môžu byť ekologické. ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Nie sme platcovia DPH
8,90 €
ks
Číslo produktu:EPL012
Kompletné špecifikácie

Ekologický peračník pre malé deti na farbičky alebo školopovinné deti na ceruzky a perá do školy. Aj peračník a pomôcky pre deti môžu byť ekologické. Snažím sa vyrábať produkty tak, aby mali čo najmenšiu ekologickú stopu a pomáhali chrániť naše životné prostredie

Materiál: 

Peračník je vyrobený zo 100% nepremokavého polyesteru. Nepremokavý polyester je veľmi odolná a pevná látka, má vysokú odolnosť proti oderu a naťahovaniu.

Peračník pre deti LíškaPeračník do školy pre deti na perá

Je vyrobený z jednej vrstvy vysoko odolného nepremokavého polyesteru a to uľahčuje čistenie peračníka. Peračník vyčistíte ručne handričkou alebo pod tečúcou vodou.

Produkty vyrábané v mojej dielničke sú ekologické. Pri výrobe dbám vo všetkých smeroch na ekológiu a prírodu. Materiály na výrobu objednávam výlučne iba zo Slovenska a Českej republiky. Väčšie odstrižky látok sa snažím upcyklovať a tie najmenšie spolu s odstrižkami nití zbieram, odkladám do mechov a odnášam na recykláciu do firmy SK-TEX, ktorá textilný odpad recykluje a vyrába z neho izolácie.

 

Tovar zaradený v kategóriách